Nieuws en actualiteit

Het laatste nieuws en persberichten van TVM over logistiek, transport, preventie, verzekeringen, verkeer en TVM Belgium. 

112 nieuwsberichten

9 juli 2025

5 vragen aan Peter Luyckx

In 2024 vierde Peter Luyckx zijn 25-jarig jubileum bij TVM Belgium. Wij kijken graag terug op zijn carrière en blikken vooruit naar wat de toekomst nog in petto heeft voor onze regionaal commercieel verantwoordelijke.

1 juli 2025

Dashcams in Europa: wat mag wel en wat niet?

Steeds meer (vrachtwagen)chauffeurs gebruiken dashcams. De beelden geven waardevolle inzichten bij verkeerssituaties en kunnen helpen om de aansprakelijkheid bij een ongeval vast te stellen. Maar let op: de regelgeving rond dashcams verschilt sterk van land tot land. Een ééngemaakte Europese wetgeving bestaat nog niet. Daarom lieten we lokale juridische experts onderzoeken wat mag en wat niet, specifiek voor professioneel gebruik in het wegtransport.

18 juni 2025

Frank Van Nueten blikt terug op 15 jaar bij TVM Belgium

Na 15 jaar aan het roer van TVM Belgium geeft algemeen directeur Frank Van Nueten dit najaar de fakkel door. Op 1 oktober gaat hij met pensioen. Zijn passage markeert een voortvarend hoofdstuk in de geschiedenis van TVM Belgium. We blikken samen terug op een rijke carrière, een indrukwekkende groei en een aanpak die TVM Belgium als nichespeler op de kaart zette in het Belgische verzekeringslandschap.

17 juni 2025

5 vragen aan Mattheeuws Transport

Bij Mattheeuws Transport staat veiligheid centraal. Dat blijkt uit hun gerichte investeringen in opleiding, preventie en innovatieve oplossingen zoals een mobiele spiegelafstelplaats. We spraken met Bernard Kerkhove, interne driver coach, over hun aanpak en samenwerking met TVM solutions.

17 juni 2025

Waarom investeren in preventie de moeite loont

In een sector waar winstmarges onder druk staan en veiligheid essentieel is, zet TVM solutions zich in om transportbedrijven écht vooruit te helpen. Kurt Vandevelde, manager bij TVM solutions, deelt zijn inzichten over hoe risicopreventie meer is dan een checklist: het is een strategische hefboom voor een hogere rendabiliteit.